קצת עלינו

אודות עומר הנדסה

עומר הנדסה ובניה (ג’-5 בלתי מוגבל) הוקמה בשנת 1986 כהמשך למשרד תכנון קונסטרוקציה “סלנט רוזנבלט מהנדסים” שהוקם בשנת 1978 על ידי המהנדסים סלנט זאב ורוזנבלט ישראל (בוגרי הטכניון בחיפה בהצטיינות) שכיום יחד עם ברוך חדד, הם בעלי השליטה בחברה.

החברה משלבת בעבודתה שיטות בניה מתקדמות בטכנולוגיות חדישות לצד צוות עובדים מקצועי. השילוב של ההון האנושי והטכנולוגיות העדכניות הובילו לרשימת פרוייקטים מרשימה ומגוונת שביצעה החברה ברחבי הארץ מאז הקמתה.

החברה מבצעת עבודות בניה עבור לקוחות החברה במגזר הפרטי והציבורי, לרבות TURN KEY PROJECTS , ביצוע של פרויקטים בייזום עצמי, לרבות יזמויות במסגרת עסקאות משותפות.

אודות מרום ישראל

מרום ישראל, הינה חברה אשר כל עיסוקה, מרצה והתמחותה הוא בתחום ההתחדשות העירונית ופינוי-בינוי. זוהי חברה אשר הוכיחה והצליחה להביא פרויקטים לכדי ביצוע בצורה מקצועית, יעילה ונחושה תוך קיצור זמני עבודה וחתירה למצוינות.

מרום ישראל מבינה שבניינים ושכונות אינם רק נדל”ן, אלא בתים למשפחות בעלות מרקם חיים עשיר, הקושר את ביתם בחייהם. די בלהביט בפניהם של הדיירים המקבלים את המפתח לדירתם החדשה, בכדי להבין לעומק את משמעותה של העשייה המשותפת בחברה.
חברת מרום ישראל מובילה את תחום ההתחדשות העירונית בארץ, בידיעה ובתחושת כבוד והערכה על הזכות שניתנה לה בעשייה המשותפת עם הדיירים.

לפרטים נוספים צרו קשר:

משרד ראשי: פריימן 5, ראשל"צ | סניף בית דגן: מנחם בגין 11, בית דגן | סניף חולון: סוקולוב 98, חולון.

1800-071-454

omer-bldg.co.il | marom38.co.il

דילוג לתוכן